Certyfikaty

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość proponowanych Państwu kolekcji i ich zgodność z obowiązującymi normami, ale także idziemy krok dalej. Zdobywamy kolejne atesty i certyfikaty. Nie chcemy być gołosłowni. Szukamy więc potwierdzeń dla najwyższej jakości tego, co robimy. Przedstawiamy niektóre z nich.

Oeko-Tex

Certyfikat nadany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Badań i Testowania w Dziedzinie Ekologii Tekstyliów i Skóry przyznany na surowce wykorzystane do produkcji materacy Hotelowych Hilding Anders Polska.

INTERTEK

Respektowany na całym świecie certyfikat niepalności na tkaniny pokrowców wykorzystywanych w materacach hotelowych Hilding Anders Polska, certyfikat wydany przez ITS Testing Services (UK) Limited.

PZH

Certyfikat nadany przez Polskie Zakłady Higieniczne i przyznany na pianki wykorzystane przez Hilding Anders Polska do produkcji materacy hotelowych.

FSC

Certyfikat gwarantuje, że kupując dany produkt nie przyczyniasz się do niszczenia środowiska naturalnego, łamania praw pracowników, nielegalnego wykorzystania zasobów naturalnych czy zubożenia bioróżnorodności ekosystemów leśnych. Produkty oznaczone tym certyfikatem pochodzą na pewno z lasu, w którym spełnione są Standardy Dobrej Gospodarki Leśnej (FSC).